Všetky kategórie

Ste tu: Domov> Novinky

Novinky

 • 17

  2022-06

  Čo je nastavovač bŕzd?

  To insure thatthe drum brakeswork and functioncorrectly, the brake shoes muststayclose to the drumbut nottouch it.

 • 13

  2022-04

  Ako používať nitovaciu pištoľ

  Hoci nitovacie pištole nie sú nezvyčajné, ale veľa ľudí pre nitovaciu pištoľ, ako ich používať, alebo nie veľmi jasné, v nasledujúcom sa pozrieme na schému spôsobu použitia nitovacej pištole, ale pred použitím nitovacej pištole by sme mali venovať pozornosť aby pištoľ pracovala najskôr zo vstupnej dýzy, aby vstrekla malé množstvo maziva, aby sa zabezpečilo, že nitovacia pištoľ bude fungovať a bude mať životnosť.

 • 13

  2022-04

  Údržba nitovacej pištole

  Údržba nitovacej pištole je ako údržba tela. Nástroj je ako človek. Ak nie je chránený, môže tiež poškodiť stroj, spôsobiť poruchu stroja a dokonca ho nemožno použiť. Takže naše nástroje musia byť po použití vyčistené a skontrolované. Údržba nitovacej matice a ďalších nástrojov

 • 29

  2022-03

  Sada na nastavovanie bŕzd

  Okrem ručných nitovacích pištolí k nám v roku 2020 prišiel priateľ nášho klienta a požiadal nás o pomoc pri výrobe súpravy na nastavovanie bŕzd.

 • 29

  2022-03

  Čo je to nitovacia pištoľ?

  Používa sa na upevňovanie a nitovanie rôznych kovových dosiek, rúr a iných výrobných odvetví.

 • 26

  2022-07

  Vlna horúčav

  Recently, due to the continuous high temperature weather in China, the Central Meteorological Observatory continued to issue an orange warning of high temperature. The highest temperature in Zhejiang Province, where ourfactory is located, has reached 37 ℃ to 39 ℃, and the local temperature has exceeded 40 ℃, affecting life and production.